Техномаркет - SEVERIN 7908 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

SEVERIN 7908 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: SEVERIN
Шифра: 736743
Достапност:
Редовна Цена:
1,399 ден.

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ ФИЛТЕР ШТО ЛЕСНО СЕ ЧИСТИ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ

Слични производи