Техномаркет - GORENJE DF-6116E АСПИРАТОР

GORENJE DF-6116E АСПИРАТОР

-11%

Производител: GORENJE
Шифра: 736683
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,590 ден.

SMART цена:
4,989 ден.

ВГРАДЛИВ АСПИРАТОР 2 МОТОРА 3 НИВОА НА ВЕНТИЛАЦИЈА ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д - 60/12/30

Слични производи