Техномаркет - BOSCH MFQ-3010S МИКСЕР

BOSCH MFQ-3010S МИКСЕР


Производител: BOSCH
Шифра: 736661
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

МИКСЕР 2 БРЗИНИ ДОДАТНО ТУРБО БРЗИНА 2 ММАТАЛКИ ЗА ШЛАГ 2 МАТАЛКИ ЗА ТЕСТО МОЌНОСТ 300 W

Слични производи