Техномаркет - PANASONIC SDR-SW20EP-S

PANASONIC SDR-SW20EP-S


Производител: PANASONIC
Шифра: 736656
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

-ДИГИТАЛНА ВИДЕО КАМЕРА 800 000 ПИКСЕЛА (1/6" CCD) 10 Х ОПТИЧКИ ЗУМ 700 Х ДИГИТАЛЕН ЗУМ 2,7" ТFТ ЕКРАН СЛОТ ЗА SD КАРТИЦА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА

Слични производи