Техномаркет - BRAUN SE-5570 ДЕПИЛАТОР

BRAUN SE-5570 ДЕПИЛАТОР


Производител: BRAUN
Шифра: 736630
Достапност:
Редовна Цена:
3,999 ден.

ДЕПИЛАТОР СО 40 ПИНЦЕТИ 2 БРЗИНИ ДОДАТОК МАСАЖЕР СИЈАЛИЧКА ДОДАТОК ЗА ЛИЦЕ И ДЕЛИКАТНИ ЗОНИ

Слични производи