Техномаркет - ПРЕСА ЗА КОМПИРИ ТЕФАЛ 2744712

ПРЕСА ЗА КОМПИРИ ТЕФАЛ 2744712


Производител: TEFAL
Шифра: 736618
Достапност: залиха
Редовна Цена:
179 ден.

ПРИБОР ЗА ПАСИРАЊЕ МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ ОТПОРЕН НА ГРЕБЕЊЕ И ОСОБЕНО ПОГОДЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ СО ТЕФЛОНСКИ САДОВИ

Слични производи