Техномаркет - КУТЛАЧА ТЕФАЛ 2744312

КУТЛАЧА ТЕФАЛ 2744312


Производител: TEFAL
Шифра: 736616
Достапност: залиха
Редовна Цена:
169 ден.

ЛАЖИЦА ЗА ЦРПЕЊЕ ЛАЖИЦА МАТЕРИЈАЛ ИЗДРЖЛИВ НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ И ОСОБЕНО ПОГОДНА ЗА КОРИСТЕЊЕ СО ТЕФЛОНСКИ САДОВИ

Слични производи