Техномаркет - ЛАЖИЦА ЗА ГОТВЕЊЕ ТЕФАЛ 2743912

ЛАЖИЦА ЗА ГОТВЕЊЕ ТЕФАЛ 2743912


Производител: TEFAL
Шифра: 736615
Достапност: залиха
Редовна Цена:
139 ден.

ЛАЖИЦА МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ И ОСОБЕНО ПОГОДНА ЗА КОРИСТЕЊЕ СО ТЕФЛОНСКИ САДОВИ

Слични производи