Техномаркет - ШПАТУЛА СО ОТВОРИ ТЕФАЛ 2743712

ШПАТУЛА СО ОТВОРИ ТЕФАЛ 2743712


Производител: TEFAL
Шифра: 736614
Достапност: залиха
Редовна Цена:
169 ден.

ШПАТУЛА МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ ПОГОДЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ СО ТЕФЛОНСКИ САДОВИ

Слични производи