Техномаркет - ШПАТУЛА ГОЛЕМА ТЕФАЛ 2744112

ШПАТУЛА ГОЛЕМА ТЕФАЛ 2744112


Производител: TEFAL
Шифра: 736613
Достапност: залиха
Редовна Цена:
179 ден.

КУЈНСКИ ДОДАТОК ЛАЖИЦА МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ И ОСОБЕНО ПОГОДНА ЗА КОРИСТЕЊЕ СО ТЕФЛОНСКИ САДОВИ

Слични производи