Техномаркет - PHILIPS SPC-220BC WEBCAM

PHILIPS SPC-220BC WEBCAM


Производител: PHILIPS
Шифра: 736512
Достапност: залиха
Редовна Цена:
699 ден.

-ВЕБ КАМЕРА РЕЗОЛУЦИЈА VGA 640X480 МИКРОФОН 360 СТЕПЕНИ ВРТЕЊЕ

Слични производи