Техномаркет - HAMA HK-204 56204

HAMA HK-204 56204


Производител: HAMA
Шифра: 736432
Достапност:
Редовна Цена:
219 ден.

-СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 - 20,000 HZ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.1 М

Слични производи