Техномаркет - NEO FH-3504

NEO FH-3504


Производител: NEO
Шифра: 736393
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

-ГРЕАЛКА МОЌНОСТ 2000W АФТОМАТСКО СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ

Слични производи