Техномаркет - SOEHNLE CULINA PRO 65054 КУЈНСКА ВАГА

SOEHNLE CULINA PRO 65054 КУЈНСКА ВАГА


Производител: SOEHNLE
Шифра: 736327
Достапност:
Редовна Цена:
899 ден.

КУЈНСКА ВАГА КАПАЦИТЕТ-ОД 1 ГР-5 КГ МЕХАНИЧКА ВКЛУЧЕН САД ЗА МЕРЕЊЕ

Слични производи