Техномаркет - AIRELEC 3000W-MT ПАНЕЛ

AIRELEC 3000W-MT ПАНЕЛ

-13%

Производител: AIRELEC
Шифра: 736243
Достапност:
Редовна Цена:
6,899 ден.

SMART цена:
5,977 ден.

КОНВЕКТОР МОЌНОСТ 3000 W ТЕРМОРЕГУЛАТОР ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ДИМЕНЗИИ 40-100-8

Слични производи