Техномаркет - AIRELEC 1000W-MT ПАНЕЛ

AIRELEC 1000W-MT ПАНЕЛ


Производител: AIRELEC
Шифра: 736242
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

КОНВЕКТОР МОЌНОСТ 1000 W РЕГУЛАТОР НА ТЕМПЕРАТУРА ЗАШТИТА ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 40/44/8

Слични производи