Техномаркет - BOSCH MKM-6003 МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

BOSCH MKM-6003 МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ


Производител: BOSCH
Шифра: 736239
Достапност:
Редовна Цена:
1,199 ден.

-МАШИНА ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ МОЌНОСТ 180W КАПАЦИТЕТ 75 ГР НОЖ ОД ЧЕЛИК ШТО НЕ РЃОСУВА

Слични производи