Техномаркет - GEMBIRD MUS-U-01 OPTICAL 1000DPI BLACK U

GEMBIRD MUS-U-01 OPTICAL 1000DPI BLACK U


Производител: GEMBIRD
Шифра: 736037
Достапност:
Редовна Цена:
139 ден.

ЖИЧАНО ГЛУВЧЕ ЗА КОМПЈУТЕР УСБ КОНЕКТОР РЕЗОЛУЦИЈА 1000DPI ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.25М БОЈА ЦРНА

Слични производи