Техномаркет - GEMBIRD FLEXIBLE KEYBOARD KB-109F BLACK

GEMBIRD FLEXIBLE KEYBOARD KB-109F BLACK


Производител: GEMBIRD
Шифра: 736003
Достапност: залиха
Редовна Цена:
419 ден.

ЖИЧАНА ТАСТАТУРА ЗА КОМПЈУТЕР ФЛЕКСИБИЛНА СИЛИКОНСКА ИЗВЕДБА ПОГОДНА ЗА ТРАНСПОРТ, СКЛАДИРАЊЕ, ПАТУВАЊЕ УСБ КОНЕКТОР

Слични производи