Техномаркет - LDK LCD PHOTO FRAME 7" DPF700 WHITE HIRE

LDK LCD PHOTO FRAME 7" DPF700 WHITE HIRE

-15%

Производител: LDK
Шифра: 735961
Достапност:
Редовна Цена:
2,599 ден.

SMART цена:
2,199 ден.

ДИГИТАЛНА ФОТО РАМКА ПАНЕЛ: 7 "LCD ЕКРАН РЕЗОЛУЦИЈА: 800 * 480 СООДНОС: 16: 9 ОСВЕТЛЕНОСТ: 350 CD / M2 SD СЛОТ ЗА КАРТИЧКА:(SD / MMC / MS / XD) 16MB ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА USB ВЛЕЗ ВИДЕО ФОРМАТ:MPEG1/MPEG2/MP4/H.264 ПОДДРШКА ДО 1920X1080P ФОТО:JPEG,ГОЛЕМИНА ПОДДРШКА JPEG ДЕКОДЕР ДО 16384X16384

Слични производи