Техномаркет - GEMBIRD KBS-WCH-01 WIRELESS DESKTOP SET

GEMBIRD KBS-WCH-01 WIRELESS DESKTOP SET


Производител: GEMBIRD
Шифра: 735956
Достапност: залиха
Редовна Цена:
829 ден.

БЕЗЖИЧЕН КОМПЛЕТ ТАСТАТУРА СО ГЛУВЧЕ ЗА ПЦ УСБ ПРИЕМНИК РАДИУС НА ДЕЈСТВО ДО 8М СТАНДАРДНА ТАСТАТУРА 104 ТАСТЕРИ РЕЗОЛУЦИЈА НА ГЛУВЧЕ 1200DPI БОЈА ЦРНА

Слични производи