Техномаркет - GEMBIRD JPD-UB2-01 DOUBLE USB GAMEPAD

GEMBIRD JPD-UB2-01 DOUBLE USB GAMEPAD

-17%

Производител: GEMBIRD
Шифра: 735952
Достапност: залиха
Редовна Цена:
359 ден.

SMART цена:
299 ден.

ЖИЧАНИ КОНТРОЛЕРИ ЗА ИГРИ ГЕЈМПАД УСБ КОНЕКТОР Х 1 ДИГИТАЛНИ КОНТРОЛИ, 10 КОПЧИЊА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 140ЦМ, ПОМЕЃУ КОНТРОЛЕРИ 90ЦМ БОЈА ЦРНА

Слични производи