Техномаркет - OMEGA OM-07VBL 3D OPTICAL MOUSE BLUE

OMEGA OM-07VBL 3D OPTICAL MOUSE BLUE


Производител: OMEGA
Шифра: 735917
Достапност: залиха
Редовна Цена:
149 ден.

ЖИЧАНО ГЛУВЧЕ ЗА КОМПЈУТЕР РЕЗОЛУЦИЈА 1000 DPI УСБ ПРИКЛУЧОК ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 125 ЦМ 3 КОПЧИЊА + ТРКАЛО ЗА СКРОЛ БОЈА ЦРНО-СИНА

Слични производи