Техномаркет - OMEGA OM-07VB 3D OPTICAL MOUSE BLACK

OMEGA OM-07VB 3D OPTICAL MOUSE BLACK


Производител: OMEGA
Шифра: 735916
Достапност: залиха
Редовна Цена:
149 ден.

ЖИЧАНО ГЛУВЧЕ ЗА КОМПЈУТЕР РЕЗОЛУЦИЈА 1000 DPI УСБ ПРИКЛУЧОК ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 125 ЦМ 3 КОПЧИЊА + ТРКАЛО ЗА СКРОЛ БОЈА ЦРНА

Слични производи