Техномаркет - OMEGA OM-05BL 3D OPTICAL MOUSE BLUE

OMEGA OM-05BL 3D OPTICAL MOUSE BLUE


Производител: OMEGA
Шифра: 735912
Достапност:
Редовна Цена:
159 ден.

ЖИЧАНО ГЛУВЧЕ ЗА КОМПЈУТЕР РЕЗОЛУЦИЈА 1000 DPI УСБ ПРИКЛУЧОК ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 125 ЦМ 3 КОПЧИЊА + ТРКАЛО ЗА СКРОЛ БОЈА СИНА

Слични производи