Техномаркет - NATEC GENESIS GAMING R11 KEYBOARD

NATEC GENESIS GAMING R11 KEYBOARD


Производител: NATEC
Шифра: 735899
Достапност: залиха
Редовна Цена:
459 ден.

SMART цена:
399 ден.

ЖИЧАНА ТАСТАТУРА УСБ ПРИКЛУЧОК КОМПАКТЕН ДИЗАЈН ГУМИРАНИ ТАСТЕРИ W,A,S,D И ТАСТЕРИТЕ ЗА НАСОКИ СПЕЦИЈАЛЕН СЛОЈ ЗА ЗАШТИТА ПРЕКУ ПЕЧАТЕНИТЕ КАРАКТЕРИ НА ТАСТЕРИТЕ

Слични производи