Техномаркет - BENQ 22" GL2250 FULL HD MONITOR LED, VGA , DVI

BENQ 22" GL2250 FULL HD MONITOR LED, VGA , DVI


Производител: BENQ
Шифра: 735880
Достапност:
Редовна Цена:
5,699 ден.

SMART цена:
4,599 ден.

КОМПЈУТЕРСКИ МОНИТОР ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН 21.5" РЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080 (FULL HD) РАСТОЈАНИЕ ПОМЕЃУ ПИКСЕЛИ 0,248 ОСВЕТЛУВАЊЕ 250CD/M2 КОНТРАСТ (СТАТИЧКИ) 1000:1 КОНТРАСТ (ДИНАМИЧКИ) 12000000:1 ТИП НА ПАНЕЛ TN, LED ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ ВРЕМЕ НА ОДГОВОР 5MS, БОИ 16,7 МИЛИОНИ ПРИКЛУЧОЦИ D-SUB(VGA) И DVI-D

Слични производи