Техномаркет - GEMBIRD KB-U-103 STANDARD KEYBOARD,USB

GEMBIRD KB-U-103 STANDARD KEYBOARD,USB


Производител: GEMBIRD
Шифра: 735849
Достапност: залиха
Редовна Цена:
229 ден.

ТАСТАТУРА ЖИЧАНА ИНТЕРФЕЈС: УСБ БРОЈ НА ТАСТЕРИ 104 ДИМЕНЗИИ 450 X 148 X 21 MM ТЕЖИНА: 424 ГР ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 140 CM

Слични производи