Техномаркет - TREVI DIGITAL PHOTOFRAME 7" LED DPL 2210

TREVI DIGITAL PHOTOFRAME 7" LED DPL 2210

-20%

Производител: TREVI
Шифра: 735756
Достапност:
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

ДИГИТАЛНА ФОТОРАМКА ДИСПЛЕЈ 7 "LED (16:10 FORMAT) РЕЗОЛУЦИЈА: 480 X 234 DPI; ПОДРШКА НА КАРТИЦИ SD / MMC CARD, USB 2.0 INPUT ФУНКЦИИ ЧАСОВНИК И КАЛЕНДАР ПОДРШКА НА ФОРМАТИ:JPG ГЛЕДАЊЕ ВЕРТИКАЛНО И ХОРИЗОНТАЛНО АДАПТЕР DC 5V ДИМЕНЗИИ:205X140X24MM

Слични производи