Техномаркет - TEFAL PP1071V0 ВАГА

TEFAL PP1071V0 ВАГА


Производител: TEFAL
Шифра: 5665800
Достапност:
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
599 ден.

ТЕЛЕСНА ВАГА СТАБИЛНА СТАКЛЕНА ПОВРШИНА LCD ДИСПЛЕЈ МАКС.ТЕЖИНА 150KG АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи