Техномаркет - ROWENTA VU1930F2 ВЕНТИЛАТОР

ROWENTA VU1930F2 ВЕНТИЛАТОР

-23%

Производител: ROWENTA
Шифра: 5665783
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,599 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

ВЕНТИЛАТОР КЛАСИЧЕН МОДЕЛ ЗА НА МАСА ДИЈАМЕТАР 30 СМ МАКСИМАЛНА ВИСИНА 0,55 М МИНИМАЛНА ВИСИНА 0,55 М АВТОМАТСКА ОСЦИЛАЦИЈА БРОЈ НА ПЕРКИ 3 МЕХАНИЧКА КОНТРОЛА

Слични производи