Техномаркет - NEO G400 26"-55" FIXED WALL MOUNT

NEO G400 26"-55" FIXED WALL MOUNT


Производител: NEO
Шифра: 5665762
Достапност:
Редовна Цена:
459 ден.

ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕВИЗОР ПРЕДВИДЕНА ГОЛЕМИНА : 26"-55"

Слични производи