Техномаркет - PHILIPS GC-7808/40 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

PHILIPS GC-7808/40 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

-20%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5665705
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,799 ден.

SMART цена:
9,439 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР НАПОЈУВАЊЕ 2400 W КОНТИНУИРАНА ПАРЕА ДО 120 G / MIN ПРИТИСОК МАКС. 5.3 BAR ПОДГОТВЕНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ ЗА 2 МИН. ДОПОЛНИТЕЛНА КОЛИЧИНА НА ПАРЕА ДО 280 G МОЖНОСТ ЗА ПРОМЕНА НА НИВОТО НА ПАРЕА НЕ Е ПОТРЕБНО ПОСТАВУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1500 ML БЕЗБЕДНО ТРАНСПОРТНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ SMART CALC CLEAN ОТСТРАНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА КАМЕНЕЦ БЕЗБЕДНО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ OPTIMAL TEMP ТЕХНОЛОГИЈА PRO VELOCITY ГЕНЕРАТОР НА ПАРЕА ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА БЕЗБЕДНОСТ ЗА СИТЕ ТКАЕНИНИ, ДУРИ И СВИЛА STEAM GLIDE ТЕХНОЛОГИЈА НА ПЛОЧАТА ПОДЛОГА ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ СЛОБОДНО ДВИЖЕЊЕ НА КАБЕЛОТ (РОТИРАЧКИ)ДО 180 СТЕПЕНИ ДОЛЖИНА НА ЦРЕВОТО 1,6 M ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 1,8 M ПРЕЦИЗЕН ВРВ ЗА ПАРЕА СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР ЗА ПОДГОТВЕНОСТ ПОЛНЕЊЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ ЗА ВРЕМЕ НА УПОТРЕБА МОЖНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ НА ВОДА ОД ЧЕШМА РЕЖИМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ДО 30% БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ НА НАБОРИТЕ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (Ш X В X Д) 19,3 Х 22,

Слични производи