Техномаркет - GORENJE NRS-9182 MB ЛАДИЛНИК

GORENJE NRS-9182 MB ЛАДИЛНИК

-31%

Производител: GORENJE
Шифра: 5013838
Достапност:
Редовна Цена:
61,999 ден.

SMART цена:
42,991 ден.

SIDE BY SIDE ЛАДИЛНИК ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ЛАДЕЊЕ TOTAL NOFROST ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ++ ВОЛУМЕН НА ЛАДИЛНИКОТ 339 Л ВОЛУМЕН НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 177 Л ВКУПЕН ВОЛУМЕН 516 Л ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА СО LED ДИСПЛЕЈ АЛАРМ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА MULTIFLOW ЛАДЕЊЕ ВО ЛАДИЛНИКОТ ПРЕКИНУВАЧ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ SUPERCOOL БРЗО ЛАДЕЊЕ ECOMODE: ШТЕДЛИВА ПРОГРАМА БУЧАВА: 43 DB (A) RE1PW КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 11 КГ / 24 Ч РАБОТА ВО СЛУЧАЈ НА ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА 10 Ч ЦРНА БОЈА LED ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО ВНАТРЕШНОСТА 5 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ , ХРОМИРАН ДРЖАЧ ЗА ШИШИЊА, 3 ПОЛИЦИ НА ВРАТАТА, 2 ФИОКИ ЗА ЗЕЛЕНЧУК, 1 ПОЛИЦА ЗА ЈАЈЦА ПРОСТОРЕН ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 2 ФИОКИ, 4 ПОЛИЦИ НА ВРАТАТА, 5 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ВРАТИ ОД ЕМАЈЛИРАН ЧЕЛИК КЛИМАТСКИ КЛАСИ: SN, N, ST, T ИНВЕРТЕР КОМПРЕСОР SENSOTECH ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ЦРНА БОЈА ТЕЖИНА 90 КГ ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д) 91 Х 178,6 × 64,3 СМ

Слични производи