Техномаркет - FAVORIT MP-7082 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

FAVORIT MP-7082 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: FAVORIT
Шифра: 5013632
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,499 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 7 KG ЦЕНТРИФУГА : 800 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM) ИНОКСЕН БАРАБАН СО КАПАЦИТЕТ ОД 49 Л 15 ПРОГРАМИ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРА ИНДИКАТОР ЗА ЦИКЛУС НА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А++ ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ОТСТРАНУВАЧКИ ГОРЕН КАПАК ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 195 KWH/ANNUM ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 10337 L/ANNUM БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ: 58 DB БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГА: 75 DB БРЗА ПРОГРАМА: 15 МИНУТИ НА 30 C СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПЕРЕЊЕ РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д: 84,50/59,70/52,70 CM

Слични производи