Техномаркет - GORENJE NRS-9181VXB ЛАДИЛНИК

GORENJE NRS-9181VXB ЛАДИЛНИК


Производител: GORENJE
Шифра: 5013545
Достапност: залиха
Редовна Цена:
79,999 ден.

SMART цена:
69,999 ден.

SIDE BY SIDE ЛАДИЛНИК ВКУПЕН НЕТО КАПАЦИТЕТ: 532 L ВОЛУМЕН НА РАЗЛАДНИОТ ДЕЛ: НЕТО: 365 L ВОЛУМЕН НА ЗАМРЗНУВАЧКИОТ ДЕЛ: НЕТО: 167 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ КЛИМАТСКА КЛАСА: SN, N, ST, T ИНВЕРТЕР МОТОР КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 12 KG/24H ИЗДРЖЛИВОСТ ПРИ ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА: 8 H ЕЛЕКТРОНСКО УПРАВУВАЊЕ (SENSOTECH) ТИП НА ДИСПЛЕЈ: ЛЕД ДИСПЛЕЈ АЛАРМ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА ДИСПАНЗЕР ЗА ЛАДНА ВОДА ЛЕДОМАТ: АВТОМАТСКА ПОДГОТОВКА НА МРАЗ, КОЦКИ МРАЗ, ДРОБЕН МРАЗ КРУЖЕЊЕ НА ВОЗДУХОТ: MULTIFLOW ЛАДЕЊЕ ВО ФРИЖИДЕРОТ TOTAL NOFROST ФУНКЦИЈА ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ (FASTFREEZE) БРЗО ЛАДЕЊЕ ШТЕДЛИВА ПРОГРАМА (ECOMODE) МИНИ БАР ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ 5 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДРЖАЧ ЗА ШИШИЊА ПОЛИЦИ НА ВРАТАТА НА ЛАДИЛНИКОТ: 5 ПОЛИЦИ НА ВРАТИТЕ 1 ФИОКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК: 2 ФИОКИ ЗА ОВОШЈЕ ФЛЕКСИБИЛЕН САД ЗА ЈАЈЦА FRESHZONE ФИОКА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ПРОСТОРОТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ: ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ ПРОСТОР ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 2 ФИОКИ 3 ПОЛИЦИ НА ВРАТАТА НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 5 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ БУЧНОСТ: 43 DB(A)RE1PW БОЈА: ИНОКС ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 90,8 × 179,3 × 72,4 CM

Слични производи