Техномаркет - AEG T8-DBE48S СУШАРА

AEG T8-DBE48S СУШАРА

-29%

Производител: AEG
Шифра: 5013332
Достапност: залиха
Редовна Цена:
49,999 ден.

SMART цена:
35,999 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ НА АЛИШТА ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ: ТОПЛИНСКА ПУМПА КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ: 8.0 КГ ТИП НА МОТОР: ИНВЕРТЕР КАПАЦИТЕТ НА БУБАЊОТ: 118 НИВО НА ЗВУЧНА МОЌНОСТ: 66 DB ЕФИКАСНОСТ НА КОНДЕНЗАЦИЈА: Б ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ (2010/30 / EC): A ++ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ: 5.28 Л ПРОГРАМИ: ПОСТЕЛНИНА, ПАМУК, ЛЕН, ЛЕСНО ПЕГЛАЊЕ, МЕШАНИ, ФУНКЦИОНАЛНА ОБЛЕКА, СВИЛА, СИНТЕТИКА, ВОЛНА, СПОРТСКА ОБЛЕКА МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ: 8 КГ ABSOLUTECARE® SYSTEM: НАЈНЕЖЕН НЕЖЕН СИСТЕМ ЗА СУШЕЊЕ. ТИП НА ПРИКАЗ: СРЕДЕН ЛЦД-ЕКРАН LED СВЕТЛО ВО БУБАЊОТ ЗА ПОДОБРА ПРЕГЛЕДНОСТ ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК ДВОНАСОЧНАТА АКТИВНОСТ НА БУБАЊОТ СЕНЗОРИ ЗА СУШЕЊЕ: ПРЕПОЗНАВАЊЕ НА ПОСАКУВАНОТО НИВО НА СУШЕЊЕ ПРОГРАМИ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНО ВРЕМЕ НА СУШЕЊЕ ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д: 850 X 596 X 638

Слични производи