Техномаркет - GORENJE BO-7530CLI ФУРНА

GORENJE BO-7530CLI ФУРНА

-6%

Производител: GORENJE
Шифра: 5012714
Достапност:
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
18,899 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕРНА (BIGSPACE) - 71 L НАЈГОЛЕМА УПОТРЕБЛИВА ПОВРШИНА ЗА ПЕЧЕЊЕ (SIPERSIZE) ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А БОЈА: СЛОНОВА КОСКА ВНАТРЕШНА СТАКЛЕНА ПОВРШИНА НА ВРАТАТА КОЈА ЛЕСНО СЕ ОТСТРАНУВА HOMEMADE PLUS ОБЛИК НА РЕРНАТА СОВРШЕН ГРИЛ (PERFECTGRILL) МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ЕРГОНОМСКИ КОПЧИЊА ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМСКИ ТАЈМЕР СО АНАЛОГЕН ДИСПЛЕЈ OДМРЗНУВАЊЕ (DEFROST) ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА GENTLEBAKE 1 ДЛАБОКА И ЕДНА ПЛИТКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ РЕШЕТКА НА РЕРНАТА 1X ЖИЧАНИ ВОДИЛКИ ТЕРМОЕЛЕКТРИЧЕН ОСИГУРУВАЧ СО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДИНАМИЧКО ЛАДЕЊЕ НА РЕРНАТА (DC DYNAMICCOOKING) ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА СО ЕДЕН ДЕФЛЕКТОР (COMPACTDOOR) СИЛВЕРМАТ-ЕМАЈЛ (SILVERMATTE) ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА: 0,81 KWH (ВЕНТИЛАТОРСКА), 0,94 KWH (КОНВЕНЦИОНАЛНА) МОЌНОСТ НА ИНФРА ГРЕЈАЧОТ: 2.700 W ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 59,7 × 59,5 × 54,7 CM

Слични производи