Техномаркет - GORENJE BO-74SYW ФУРНА

GORENJE BO-74SYW ФУРНА

-7%

Производител: GORENJE
Шифра: 5012706
Достапност:
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
19,499 ден.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕРНА (BIGSPACE) - 71 L НАЈГОЛЕМА УПОТРЕБЛИВА ПОВРШИНА ЗА ПЕЧЕЊЕ (SIPERSIZE) HOMEMADE PLUS ОБЛИК НА РЕРНАТА СОВРШЕН ГРИЛ (PERFECTGRILL) МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ОБЛИК НА КОПЧИЊАТА: PUSH PULL КОПЧИЊА МЕХАНИЧКИ ЧАСОВНИК OДМРЗНУВАЊЕ (DEFROST) БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ (FASTPREHEAT) ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА ГЛАТКО ЗАТВOРАЊЕ НА ВРАТАТА (GENTLECLOSE) ОСВЕТЛУВАЊЕ ИСТОВРЕМЕНО ПЕЧЕЊЕ НА ПОВЕЌЕ НИВОА 1 ДЛАБОКА И ЕДНА ПЛИТКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ РЕШЕТКА НА РЕРНАТА 1X ЖИЧАНИ ВОДИЛКИ ТЕРМОЕЛЕКТРИЧЕН ОСИГУРУВАЧ СО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДИНАМИЧКО ЛАДЕЊЕ НА РЕРНАТА (DC DYNAMICCOOKING) ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА СО ЕДЕН ДЕФЛЕКТОР (COMPACTDOOR) СИЛВЕРМАТ-ЕМАЈЛ (SILVERMATTE) СЛОЈ БЕЗ ОТПЕЧАТОЦИ (TOUCHFREE ИНОКС) ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА: 0,69 KWH (ВЕНТИЛАТОРСКА), 0,94 KWH (КОНВЕНЦИОНАЛНА) ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 59,7 × 59,5 × 54,7 CM

Слични производи