Техномаркет - BAUER FH-420 КАЛОРИФЕР

BAUER FH-420 КАЛОРИФЕР

-34%

Производител: BAUER
Шифра: 5012562
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

SMART цена:
599 ден.

КАЛОРИФЕР МОЌНОСТ 2000 W ДВЕ НИВОА НА ПОДЕСУВАЊЕ ИНДИКАТОР ВКЛУЧЕНО/ИСКЛУЧЕНО РАЧКА ЗА НОСЕЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ВГРАДЕН ЗАШТИТЕН ОСИГУРАЧ БОЈА: БЕЛА

Слични производи