Техномаркет - SAMSUNG MG-23K3575 AS/OL МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

SAMSUNG MG-23K3575 AS/OL МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

-12%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5011820
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,999 ден.

SMART цена:
10,499 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 23L БОЈА НА ВРАТАТА СРЕБРЕНА МАТЕРИЈАЛ НА ВНАТРЕШНОСТА КЕРАМИЧКИ ЕМАЈЛ ИЗВОР НА ЕНЕРГИЈА 230V / 50HZ ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ (МИКРОБРАНОВА) 800 W МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ 2300 W 6 НИВОА НА МОЌНОСТ РАЗЛИЧНИ РЕЖИМИ ЗА ГОТВЕЊЕ ЧАСОВНИК 30 СЕК. ПЛУС ЕКОЛОШКИ РЕЖИМ ОДМРЗНУВАЊЕ (АВТО / ЕНЕРГИЈА / СЕНЗОР) АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА ВНАТРЕШНИ ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) 330X211X324 ММ НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) 489X275X392 ММ

Слични производи