Техномаркет - SAMSUNG MG-23F301 TAK/OL МИКРОПЕЧКА

SAMSUNG MG-23F301 TAK/OL МИКРОПЕЧКА

-16%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5011819
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,499 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 23 Л РАЗЛИЧНИ ВИДОВИ НА ГОТВЕЊЕ МАКСИМАЛНО ВРЕМЕ ЗА ГОТВЕЊЕ 99 МИН КОНТРОЛА НА ТЕЖИНАТА / СЕРВИРАЊЕТО АВТОМАТСКО ГОТВЕЊЕ ОПЦИЈА ЗА ЧАСОВНИК (12Ч / 24Ч) ОПЦИИ ЗА ЗВУК БЕЗБЕДНОСНА ФУНКЦИЈА "CHILD LOCK" ИЗВОР НА ТОПЛИНА- ГРИЛ 6 НИВОА НА МОЌНОСТ НАПОЈУВАЊЕ 230 V / 50 HZ ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ (МАКС.) 800 W ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА (МИКРОБРАНОВИ) 1.200 W LED ЕКРАН КОНТРОЛЕН МЕТОД ИЗБОРНИК + КОПЧЕ ЗА БИРАЊЕ ВНАТРЕШНОСТ ОД КЕРАМИКА ДИМЕНЗИИ НА КАБИНАТА (Ш X В X Д) 335 X 211 X 324MM НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д) 490 X 275 X 392ММ

Слични производи