Техномаркет - SAMSUNG RS-68N8240 WW/EF ЛАДИЛНИК

SAMSUNG RS-68N8240 WW/EF ЛАДИЛНИК

-12%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5011818
Достапност: залиха
Редовна Цена:
93,999 ден.

SMART цена:
82,999 ден.

SYDE BY SIDE ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 617 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 210 Л КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 407 Л КАРАКТЕРИСТИКИ НА ЛАДЕЊЕ NO FROST ПОВЕЌЕКРАТЕН ВОЗДУШЕН ПРОТОК ВИД НА ЛАДЕЊЕ TWIN COOLING PLUS БРОЈ НА ПОЛИЦИ (ВКУПНО) 4 ПОЛИЦА ЗА МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ РЕШЕТКА ЗА ШИШИЊА БРОЈ НА ПРЕГРАДИ ВО ВРАТАТА 5 ВНАТРЕШНО LED СВЕТЛО МАТЕРИЈАЛ ЗА ПОЛИЦИТЕ : КАЛЕНО СТАКЛО 2 ФИОКИ ЗА ЗЕЛЕНЧУК И ОВОШЈЕ 4 ПОЛИЦИ ВО ЗАМРЗНУВАЧОТ 2 ПРЕГРАДИ ВО ВРАТАТА НОВ, ТЕСЕН ЛЕДОМАТ ВО ВРАТАТА АЛАРМ НА ВРАТАТА ТЕЧНОСТ ЗА ЛАДЕЊЕ R600A АВТОНОМИЈА 10 Ч КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A + НИВО НА БУЧАВА 39 DBA КЛИМАТСКА КЛАСА SN, N, ST, T КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ (KG / 24H) 12 КГ / 24 Ч ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 450 KWH / ГОД ДИМЕНЗИИ ( Ш Х В Х Д) 912 Х 1780 Х 1747 ММ

Слични производи