Техномаркет - ISKRA DF002 16"ВЕНТИЛАТОР

ISKRA DF002 16"ВЕНТИЛАТОР


Производител: ISKRA
Шифра: 5011813
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

ЈАЧИНА: 40W НАПОН: 220-240V~50/60HZ ДИЈАМЕТАР: Ø 43CM ФУНКЦИЈА НА ВРТЕЊЕ 3 БРЗИНИ 3 КРИЛНА ПЕРКА ВИСИНА: 40CM ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 1,6M

Слични производи