Техномаркет - BOSCH WTR-85V10 BY СУШАРА

BOSCH WTR-85V10 BY СУШАРА

-12%

Производител: BOSCH
Шифра: 5011747
Достапност: залиха
Редовна Цена:
41,999 ден.

SMART цена:
36,999 ден.

СУШАРА СО ТОПЛИНСКА ПУМПА А++ НАЧИН НА СУШЕЊЕ : КОНДЕНЗАЦИСКA СО ЧИСТЕЊЕ НА КОНДЕНЗАТОРОТ КАПАЦИТЕТ : 1-8 КГ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА (2010/30/EC): 236 KWH ПОСЕБНИ ПРОГРАМИ: НЕЖНО СУШЕЊЕ, КОШУЛИ/БЛУЗИ, LINGERIE, ВОЛНА,ПАМУК, СПОРТСKА ОБЛЕКА, КРПИ, МЕШАНА ТКАЕНИНА, ПРОГРАМА ПО ИЗБОР ЗА ТОПЛО СУШЕЊЕ, ПРОГРАМА ПО ИЗБОР ЗА ЛАДНО СУШЕЊЕ SUPER 40′: ЗА МАЛ ОБЕМ НА АЛИШТА, ДОДАТНИ ОПЦИИ: БИРАЊЕ НА СТЕПЕНОТ НА СУВОСТ ФИНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА СТЕПЕНОТ НА СУВОСТ ПРОГРАМА ПРОТИВ ГУЖВАЊЕ ОД 120 МИН. КОМФОРТ/СИГУРНОСТ: ACTIVEAIR: ИНОВАТИВНО СУШЕЊЕ СО ТОПЛИНСКА ПУМПА ,SENSITIVEDRYINGSYSTEM: СПЕЦИЈАЛНА СТРУКТУРА НА БАРАБАНОТ , ANTIVIBRATION DESIGN: ЗА ПОТИВКО И СТАБИЛНО СУШЕЊЕ AUTODRY: НЕЖНО СУШЕЊЕ НА АЛИШТАТА ДО САКАНОТО НИВО НА СУВОСТ СО ПОМОШ НА ИНТЕЛЕГЕНТНИТЕ СЕНЗОРИ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛН РЕЗЕРВОАР НА КОНДЕЗАТОРОТ EASYCLEANFILTER: ПРАКТИЧНО ОСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНАТА ОД ФИЛТЕРОТ ПОТПОЛНО ЕЛЕКТРОНСКО УПРАВУВАЊЕ НА СИТЕ ПРОГРАМИ TIMER: МОЖНОСТ ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ 1-24 ЧАСА НИВО НА БУЧАВОСТ ПРИ ПРОГРАМА ПАМУК : 65 DB (A) RE 1PW ДИМЕНЗИИ : (В X Ш X Д): 84.2 X 59.8 X 59.9 СМ

Слични производи