Техномаркет - BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА

BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА

-14%

Производител: BOSCH
Шифра: 5011746
Достапност: залиха
Редовна Цена:
51,999 ден.

SMART цена:
44,999 ден.

СУШАРА ЗА АЛИШТА КАПАЦИТЕТ: 9 КГ КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++ AUTODRY ТЕХНОЛОГИЈА ТИП НА СУШЕЊЕ: КОНДЕНЗАЦИЈА СО ТЕХНОЛОГИЈА НА ТОПЛИНСКА ПУМПА КОПЧИЊА ЗА КОНТРОЛА НА ДОПИР: СТАРТ / ПАУЗА, НИСКА ТЕМПЕРАТУРА, СИГНАЛ, ПОМАЛКУ ПЕГЛАЊЕ, ОДЛОЖЕН КРАЈ НА 24 ЧАСА ГОЛЕМ ЛЕД-ДИСПЛЕЈ ЗА ПРЕОСТАНАТОТО ВРЕМЕ ЧУВСТВИТЕЛЕН СИСТЕМ ЗА СУШЕЊЕ: ГОЛЕМ БУБАЊ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ТЕКСТИЛНА ANTIVIBRATION DESIGN: ПОГОЛЕМА СТАБИЛНОСТ И ТИВКА РАБОТА КОНДЕНЗАТОР ЗА САМОЧИСТЕЊЕ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА НИВО НА БУЧАВА: 65 DB ДИМЕНЗИИ (Ш X Ш X Д): 84,2 СМ Х 59,8 СМ Х 59,9 СМ

Слични производи