Техномаркет - SOEHNLE 65418 КУЈНСКА ВАГА

SOEHNLE 65418 КУЈНСКА ВАГА


Производител: SOEHNLE
Шифра: 5011705
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
399 ден.

КУЈНСКА ВАГА ОТСТРАНЛИВА ТРАНСПАРЕНТНА МЕРНА ЧАША КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 0.5 ЛИТРИ ОПТОВАРУВАЊЕ ДО 500 G, ПРЕЦИЗНО МЕРЕЊЕ (0-100 G X 2 G И 100-500 G X 5 G) МЕХАНИЧКА ФУНКЦИЈА ЗА ДОДАДЕНА ТЕЖИНА НЕ СЕ ПОТРЕБНИ БАТЕРИИ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ

Слични производи