Техномаркет - GORENJE BO-737E30XG ФУРНА

GORENJE BO-737E30XG ФУРНА

-13%

Производител: GORENJE
Шифра: 5010965
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
20,997 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА УПОТРЕБЛИВ ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 71 L ESSENTIAL ЛИНИЈА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А БОЈА: ИНОКС МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕРНА (BIGSPACE) (SUPERSIZE) МАКСИМАЛНА ПОВРШИНА НА ТАВАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 1.316 CM² ВНАТРЕШНА СТАКЛЕНА ПОВРШИНА НА ВРАТАТА КОЈА ЛЕСНО СЕ ОТСТРАНУВА СОВРШЕН ГРИЛ (PERFECTGRILL) МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ОБЛИК НА КОПЧИЊАТА: PUSH PULL КОПЧИЊА ВЕНТИЛАТОР ВО РЕРНАТА БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ (FASTPREHEAT) ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА ОДРЖУВАЊЕ НА ТОПЛИНА НА ВЕЌЕ ПРИГОТВЕНО ЈАДЕЊЕ (STAYWARM) ГЛАТКО ЗАТВOРАЊЕ НА ВРАТАТА (GENTLECLOSE) ОСВЕТЛУВАЊЕ ИСТОВРЕМЕНО ПЕЧЕЊЕ НА ПОВЕЌЕ НИВОА 1 ДЛАБОКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ 1 ПЛИТКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ РЕШЕТКА НА РЕРНАТА ВОДИЛКИ ЗА ТАВИ: ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ НА 2 НИВОА СО ДЕЛУМНО ИЗВЛЕКУВАЊЕ ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА СО ЕДЕН ДЕФЛЕКТОР (COMPACTDOOR) МЕХАНИЧКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВРАТАТА КАТАЛИТИЧКИ ФИЛТЕР ЗА ВЕНТИЛАТОРОТ СИЛВЕРМАТ-ЕМАЈЛ (SILVERMATTE) СЛОЈ БЕЗ ОТПЕЧАТОЦИ (TOUCHFREE ИНОКС) ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 59,7 × 59,5 × 54,7 CM ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 30,7 KG

Слични производи