Техномаркет - MAX PINKI 12"5,0 ВЕЛОСИПЕД

MAX PINKI 12"5,0 ВЕЛОСИПЕД


Производител: MAX
Шифра: 5010964
Достапност:
Редовна Цена:
3,599 ден.

SMART цена:
3,059 ден.

ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА 12" ПРЕДНА И ЗАДНА "CALIPER" КОЧНИЦА ПЛАСТИЧЕН ШТИТНИК ЗА ЛАНЕЦОТ ПРЕДЕН И ЗАДНИК БРАНИК ПОМОШНИ ТРКАЛА УКРАСНО ЅВОНЧЕ ПРЕДНА И ЗАДНА КОРПА ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ "WANDA" ГУМИ

Слични производи