Техномаркет - ELECTROLUX KODGH70TX ФУРНА

ELECTROLUX KODGH70TX ФУРНА

-22%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5010952
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
17,997 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА НЕТО ВНАТРЕШНА ГОЛЕМИНА, Л: 72 КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ: 50 ° C - 275 ° C НИВО НА БУЧАВА, DB (A): 43 КРУЖЕН ГРЕЈАЧ VELVETCLOSING ® - НЕЖНО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ: АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ СО 1 НИВО ДИМЕНЗИИ HXWXD, MM: 594X596X569 ДИМЕНЗИИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА: 600X560X550

Слични производи